Любимец на Стойчо Младенов вбеси треньора на Славия със спорна дузпа и измислен червен картон

Реферът Ивайло Стоянов, който преди време бе обявен за съдия №1 на България от наставника на ЦСКА Стойчо Младенов, вбеси с днешните си отсъждания треньора на Славия Иван Колев.

Както е известно, днес белите загубиха с 0:2 при гостуването си на Черно море, а въпросният съдия бе главно действащо лице, след като в 43-ата минута отсъди изключително спорна дузпа за моряците и показа измислен червен картон на Цветомир Панов.

"Според мен трябва да попитате съдията дали така е трябвало да завърши мачът. Предпочитам да коментирам играта. До 20-ата минута бяхме притеснени, без самочувствие, но след това играчите натрупаха увереност и създадохме три чисти положения. Дори имаше игра с ръка на футболист от Черно море в наказателното поле, но тогава дузпа нямаше. За сметка на това съдията видя нарушение в нашия пеналт и го гарнира с червен картон. Така той показа как се постила червен килим на един отбор по пътя към победата. Той реши мача, категорично, с тези си действия!

През второто полувреме се опитахме да потърсим изравняването. Мога само да поздравя футболистите на Славия и да изкажа съжалението си от резултата. Всички се постараха да работят сериозно в защитен план, но нещата се усложниха, след като останахме с човек по-малко. Преди почивката Черно море не създаде нищо, хвърляха едни високи топки в наказателното поле и това показва, че ние работихме добре в защита", каза Иван Колев.