Загуби за българите в Чемпиъншип

Фулъм с Николай Бодуров загуби с 0:3 като гост Уулвърхемптън в мач от 33-я кръг на Чемпиъншип. Българският национал игра 90 минути за лондонския отбор. Домакините решиха развоя на срещата още през първото полувреме. Бат откри в 10-та минута за 1:0, а Сако реализира два гола в 40-та и 45-ата минути.

След тази загуба Фулъм е 20-и с 36 точки и е само на пет от зоната на изпадащите. Симеон Славчев пък не се появи в игра за Болтън при загубата с 0:1 като гост от Мидълзбро. Адома вкара единственият гол в 34-та минута. Болтън е 19-и с 37 точки и е на шест точки от зоната на изпадащите.