Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Загуба за Гълъбинов от бившия му отбор

Българският нападател Андрей Гълъбинов и тима му Ливорно загубиха с 0:1 от Авелино на своя стадион "Армандо Пичи" в двубой от 27-ия кръг на Серия "Б". Родният таран се появи на терена в 62-ата минута при резултат 0:0, а в 79-ата минута имаше възможност да се разпише, но Арини го изпревари и блокира удара м. Бившият му отбор отбеляза победното попадение в 84-ата минута, което бе дело на Марчело Трота. Минутите до края Ливорно се опитаха да върнат попадението, но Силигарди пропусна отлична възможност.

Така Гълъбинов и компания се смъкнаха на четвърто място с 43 точки, а третото вече е заето от Авелино с 45 точки. Лидер е Карпи с 52, а Болоня е на второ място с 47 точки. Тернана на Валери Божинов е на 10-то място с 35 точки, а Трапани на Павел Виданов е на 14-о място с 33 точки.