Никола Спасов: Доволен съм, не се притеснявам

Наставникът на Черно море Никола Спасов остана доволен от представянето на своите играчи по време на контролата с Добруджа, която завърши при равенство 1:1.

"Доволен съм от начина, по-който играхме и стояхме на терена през първото полувреме. Надиграхме тотално противника, създадохме доста голови положения. Жалко е, че вкарахме само един гол, но показахме някои доста хубави неща.

През втората част бяхме малко по-отпуснати и не играхме концентрирани. Допуснахме и изравнителен гол. Като цяло съм доволен, отборът стои добре, не съм притеснен от нищо. Убеден съм, че в официалните мачове ще покажем по-добро лице", заяви Спасов.