Ботев (Враца) разби Беласица

С голове на Валдемар Стоянов, Цветан Тонев и Тихомир Найденов отборът на Ботев Враца победи с класически резултат 3:0 състава на ОФК Беласица в контролен мач. Първото попадение падна след бърза контраатака по десния фланг, последва центриране от дясно и с глава Стоянов отблизо вкара за 1:0.

В 51-ата минута при атака от дълбочина Цветан Тонев пое топката, излъга защитата и вратаря на петричкия тим, пращайки топката в мрежата за 2:0. Точно 20 минути преди края по левия фланг отборът на Ботев организира интересна атака, последва центриране на Стоянов и с крак Тихомир Найденов от няколко метра направи безпомощен вратаря на Беласица за крайното 3:0.