Ботев (Гълъбово) победи Локомотив (Горна Оряховица) в контрола

Ботев (Гълъбово) победи с 1:0 Локомотив (Горна Оряховица) в контрола, която се игра на стадиона в Нова Загора. Тежкият терен затрудни определено двата отбора, а двубоят
протече равностойно.

През второто полувреме Ботев реализира единственото попадение в срещата. В 60-та минута беше отсъдена дузпа в полза на тима от Гълъбово за нарушение срещу Иван Тошев. От бялата
точка Исус Ангелов хладнокръвно реализира за 1:0. До края на мача и съперниците създадоха по няколко
опасности, но не успяха да вкарат още голове.

В следващата си контрола Ботев ще гостува на Свиленград на 11 февруари (сряда) от 14,00 часа на стадион Колодрума.