Локо (Сф) загуби от чехи в Турция (видео)

Отборът на Локомотив (София) загуби с 0:2 от чешкия Прибрам в първата си проверка в Турция.Това е общо трета контрола за столичани, които бяха записали победа и хикс в началния етап на подготовката си. Наставникът Димитър Васев имаше сериозни проблеми със състава поради контузии, а през втората част отбора му отпадна физически.

Най-доброто положение за “червено-черните” дойде след удар с глава на Камен Хаджиев в 41-ата минута, но стражът Бохач спаси. Преди това Ливраменто стреля над гредата от добра позиция.

Второто полувреме започна с два бързи гола за 10-ия в Чехия. Нападателят Беднарж, който се появи на почивката първо се разписа отблизо с глава в 48-ата минута, а седем минути по-късно удвои от дузпа. Той е бивш играч Уест Бромич и Лестър, като до тази зима бе част от Славия (Прага).

"Червено-черните" така и не намериха начин да стигнат поне до почитен гол, а в последните минути ситуацията им се усложни, след като Димитър Велковски се контузи, а вече всички смени бяха извършени.

Двубоят заедно бе изгледан от ръководните фактори на "железничарите" - Георги Марков, Кристиян Добрев и Чавдар Цветков, както и тези на Левски - Иво Тонев и Георги Иванов-Гонзо.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - ПРИБРАМ 0:2

0:1 Беднарж (48)