Банско надделя минимално над Миньор

С гол на Виктор Шишков футболистите на Банско победиха Миньор Перник с 1:0 в контролен мач, игран на спортния комплекс "Царско село" в София. В 36-та минута нападателят на Банско в 36-та минута стреля директно към вратата на противника, топката рикошира от крака на Виктор Софрониев и изненада вратаря Алекс Георгиев за 1:0. Пет минути по-късно Александър Александров от фаул затрудни вратаря на Банско - Пламен Колев, който се справи със ситуацията и изби успешно кълбото извън очертанията.

През втората част на контролната среща треньорите на двата отбора извършиха доста смени. Всичко това даде отражение на качеството и темпото на играта. Нямаше и чисти голови положения и това бе причината мачът да завърши при постигнатия от първото полувреме резултат.