Атака на Цветан Соколов №1 в 6-ия кръг в Шампионската лига (ВИДЕО)

Най-после има българско присъствие във видеокласациите на CEV и в мъжката Шампионска лига.  При това какво!  За най-изумително разиграване на шестия кръг бе избран епизод от мача Халкбанк (Анкара) - Сър Сейфти (Перуджа), завършил при резултат 3:1 за домакините.  В четвъртото разиграване от четвъртия гейм, волейболистите на турския тим правят няколко фантастични спасявания в защита, а в крайна сметка изящна атака по диагонала на Цветан Соколов носи точката на Халкбанк.

От началото на този сезон Европейската конфедерация предлага на феновете в социалните мрежи четири атрактивни видеоклипа под общото заглавие Звезди в движение (Stars in Motion) с най-доброто от всеки кръг на най-елитното клубно състезание при мъжете и при жените.  Освен Топ 5 най-изумителни разигравания (Top 5 Most Amazing Rallies), се избират още Топ 5 най-зрелищни прояви на мрежата (Top 5 Most Spectacular Net Actions), играч (One to Watch) и идеален отбор (Dream Team of the Week) на кръга.