Верея надви Вихрен в Сандански

Втородивизионният ФК Верея победи отбора от "В" група ОФК Вихрен с 4:3 в контролна среща, играна в Сандански. Първият гол в мача падна в 15-ата минута, когато новото попълнение на Верея Тодор Тимонов се възползва от недобро взаимодействие на вратаря на Вихрен и защитата, пресече паса и от няколко метра вкара за 1:0.

Второто попадение беше идентично на първото като бе отбелязано от Джуней Яшар за 2:0 за Верея в 19-ата минута. В 27-ата минута Тодор Тимонов се възползва от поредна грешка на защитника Марин Георгиев, проб и на скорост и сам срещу вратаря направи резултата 3:0. В 38-ата минута Антонио Ласков успя да изненада вратаря на Верея от няколко метра за 1:3.

В 47-ата минута Симеон Баев от Верея се възползва от неразбирателство между вратаря на Вихрен Благой Стоянов и защитата и покачи на 4:1. Това не отчая футболистите на Вихрен, които търсеха промяна на резултата. В 63-ата минута Антонио Ласков изскочи сам срещу вратаря на Верея, бе спънат в наказателното поле и главният съдия Драган Стойков посочи бялата точка, която Ласков превърна в гол за 2:4. Пет минути по-късно след пробив по десния фланг и центриране в наказателното поле на Верея Александър Русков намали на 3:4.