Забъркан в "черно тото" обратно на терена

Бившият футболист на Левски и Лудогорец Стивън Петков се завърна на терена с екипа на Берое. Младият талант, който все още е със спрени права заради подозрение в участие в "черно тото", игра при победата на отбора до 21 години срещу ФК Стара Загора с 3:0.

Юношата на "сините" не може да подпише със заралии заради недоказаните обвинения срещу себе си. По тази причина той не играе за първия състав на Берое.

В същото време това бе негов първи мач от 27 юли насам, когато взе участие за втория отбор на Лудогорец срещу Черно море (0:0).

По искане на Петър Хубчев Петков започна като титуляр и игра само първото полувреме. Той се включи отлично и подаде за първия гол на своя отбор, паднал именно през първите 45 минути.