Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Нападател от "А" група помогна за победа на Тунис

С късен гол отборът на Тунис победи Замбия с 2:1 в мач от втория кръг на група "Б" на турнира за Купата на африканските нации. Отборът на Замбия откри резултата в 59-ата минута с гол на Еманюел Маюка. В 70-ата минута Ахмед Акаичи изравни резултата, а в 89-ата минута Ясине Чикхауди донесе победата на отбора на Тунис с 2:1. Ключова роля при второто попадение за тунизийците изигра нападателят на Лудогорец Юнес Хамза, след като увлече двама играчи на съперника и така даде шанс топката да стигне до Чикхауди. Хамза се беше появил на терена в 80-ата минута.

По-късно тази вечер в мач от група "Б" играят Кабо Верде и Демократична република Конго.