Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Уориърс нямат спиране (видео)

Стеф Къри се замеси в рядък скандал по време на мача на Голдън Стейт срещу Хюстън, спечелен от воините със 126:113, регистрирайки рекордната си 17-а поредна домакинска победа. Къри се опита да потърси сметка от Тревър Ариза, който го блъсна в третата част, но беше удържан от съотборниците си. Съдиите дадоха технически фаул на Ариза, след като разгледаха ситуацията на видеозапис.

Иначе Къри завърши мача с 22 точки и 10 асистенции, но още във втората четвърт Уориърс взеха солиден аванс, след като я спечелиха с 30:13. В третата част Голдън Стейт поведе с 30 точки, преди резервите на гостите да намалят намалят резултата.

За гостите от Хюстън Джеймс Хардън завърши с 33 точки и с 6 асистенции.