ПСЖ пребори Бордо, Сент Етиен се измъкна след трилър срещу Тур (видео)

Пари Сен Жермен се класира за 1/8-финал в турнира за Купата на Франция. Тази вечер парижани надиграха с 2:1 Бордо и така си осигуриха класиране напред в турнира.

Единсон Кавани в 13-ата и Хавиар Пасторе в 32-ата минута дадоха солидна прединна на домакините на "Парк де Пренс", но Диего Ролан в 46-ата минута върна интригата в мача, но силите на гостите не стигнаха за нещо повече от почетна загуба.

По-рано през деня пък Сент Етиен и Тур сътвориха истински трилър, който бе спечелен от "зелено-белите" след продължения с 5:3. В редовното време двата тима не излъчиха победител за 3:3, но в продълженията гостите показаха класа и стигнаха до успеха с попадения на Мевлют Ердинч и Кевин Моне-Паке.