Минчев доволен от драматичния успех на Берое

След края на изключително вълнуващия двубой от 14-ия кръг в НБЛ между тимовете на Берое и Спартак Плевен, завършил при резултат 94:92 в полза на заралии след две продължения, старши-треньорът на беройци Любомир Минчев сподели, че е останал доволен от постигнатия успех.

„Самата среща премина през много катаклизми – както спечелихме, така можехме и да загубим. Доволен съм от победата. В крайна сметка тя е най-важната, така че всичко завърши добре за нас. Дадохме специално във втората четвърт поводи на Спартак да си помислят, че могат да ни победят. Добрата разлика, която успяха да направят в края на първото полувреме им даде допълнително самочувствие и настроение за второто полувреме. Радващото в нашата игра бе, че след почивката играхме много по-добре в защита и успяхме да ги ограничим до 22 точки. За съжаление допуснахме няколко тактически грешки в нападение, което ни попречи да спечелим мача още в редовното време", каза Минчев.