Този вратар определено нямаше ден (видео)

Вратарят на Лиерс Бобан Байкович определено нямаше ден в мача на тима си с Шарлероа от белгийското първенство. Срещата завърши с тежка загуба за гостите от Лиерс с 0:6, а попадението за 4:0 бе изключително нелепо. Защитникът Ариян Свинкелс върна топката към Байкович, вратарят замахна, но не уцели кълбото и се получи един доста смешен автогол. Той бе отбелязан минута след третото попадение, а в 90-ата и 92-ата минута Байкович отново трябваше да вади топката от мрежата си. Първите два гола в мача пък бяха реализирани още в 5-ата и 9-ата минута.

А ето и един друг гаф на същия този Бобан Байкович, но като вратар на Цървена звезда.