Марчев с втори гол за сезона в Кипър

Българският нападател Веселин Марчев вкара второто си попадение в кипърското първенство, но Агия Напа претърпя тежко поражение с 2:5 от Аполон (Лимасол). Отборът от курортното градче отстъпваше с 0:3 в първите 20 минути на кандидата за титлата, но само в рамките на две минути след началото на втората част резултатът стана 2:3. Илиас Георгиу се разписа в 48-ата минута, а Марчев вкара секунди след това. Също в рамките на две минути- в 65-ата и в 66-ата Аполон оформи крайното 2:5. Марчев, както и другият българин- Васил Панайотов, играха пълни 90 минути в срещата. Агия Напа обаче само с 8 точки от 14 мача на последното място в класирането. Аполон пък се изравни на върха с 31 точки с Апоел, който претърпя поражение с 1:2 от стабилния състав на Ермис (Арадипу).