Бодуров с цял мач при разгром на Фулъм

Националът Николай Бодуров игра цял мач за успеха на неговия Фулъм с 4:0 над Шефийлд Уензди в двубой от 22-ия кръг на Чемпиъншип. Българинът бе стабилен в отбраната на Котиджърс и помогна за сухата мрежа на тима си. Фулъм поведе с 2:0 до почивката след попадения на Рос МакКормак и Шоун Хътчинсън, а през втората част Ласе Кристенсен и Коули Уудроу от дузпа оформиха разгорма.

В класирането Фулъм продължава да набира скорост след трагичното си начало на сезона. В момента тимът от Лондон е на 13-о място с 28 точки. Днешният му съперник има същият актив, но с по-слабата си голова разлика е на едно място по-надолу.

ФУЛЪМ - ШЕФИЙЛД УЕНЗДИ 4:0
1:0 МакКормък (34)
2:0 Хътчинсън (45)
3:0 Кристенсен (67)
4:0 Уудроу (90-д)