Юлия Иванова: Спечелването на турнира "Иван Николов" бе много емоционално за мен

Младите волейболистки на ЦСКА спечелиха 18-тото издание на традиционния турнир за Купата "Иван Николов" 2014, който тази година бе за девойки старша възраст. На финала "червените" победиха Казанлък Волей с 3:1, като двубоят битка между двата най-добри отбора в надпреварата. Ето мнението на треньорката на ЦСКА Юлия Иванова за BGvolleyball.com след триумфа:

"Победата над Казанлък и спечелването на турнира "Иван Николов" е много емоционален момент за мен, защото за първи път съм на този турнир като треньор. Името на Иван Николов и самият човек и треньор е много важно за мен. Радвам се, че спечелихме, защото мачът бе много нервен с доста грешки. Но в крайна сметка ние успяхме да покажем по-добра игра и да победим Казанлък, който бе достоен противник. Много съм доволна от всички момичета и се вижда, че се работи с тях. Поздравявам организаторите от Звезди 94 и семейство Паскалеви, защото стана един прекрасен турнир, а традицията отново бе спазена. В него имахме възможност да премерим сили и с отбори от други региони както стана с Казанлък. Състезанието се превърна в едно мини републиканско първенство, като само Марица липсва".