Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Викове "Мафия" ни донесли рекордната глоба от УЕФА

Повече от половината от парите - вероятно около 50 000 евро, са добавени не заради хвърлените факли и бомбички от двете агитки, които прекъснаха мача за 4-5 минути. Тази соленичка подправка към наказанието идва за викове „Мафия", чути и записани от делегата на двубоя. Те дойдоха за неотсъдено от рефера нарушение в полза на българите пред дъгата на наказателното поле на хърватите в края на първото полувреме.

Скандиранията не са първи на мач на националите. Такива имаше и при 1:1 с Дания преди 2 г., а тогава делегатът от Израел ги добави към маймунските звуци, издадени от част от феновете към защитника на гостите Патрик Мтилига. И УЕФА не само ни глоби, но и затвори „Васил Левски" за домакинството с Малта от световните квалификации.