Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 2:1

Ривър Плейт излъга Бока Хуниорс и е на финал за Копа Судамерикана (видео)

Ривър Плейт се класира на финала на турнира Копа Судамерикана, след като надви с 1:0 големия си съперник Бока Хуниорс снощи, а първата среща бе завършила 0:0. Двата аржентински отбора "се захапаха" още от първата минута и във втората вратарят на Ривър Марсело Бароверо спаси дузпа. В 16-ата минута пък бе отбелязан единственият гол в срещата. Негов автор стана Леонардо Пискулики. Срещата ще се запомни и с неправилно отменен гол на Бока заради несъществуваща засада, а в добавеното време Даниел Диас от Бока получи червен картон.