Цюрих запази шансове (видео)

Отборът на ФК Цюрих надви с 3:1 Аполон (Лимасон) в среща от група "А" на Лига Европа. Фарлий откри за гостите в 23-ата минута, но попадения на Джимсити (32), Чикхауи (39 и 59 - дузпи) зарадваха домакините, които ще гонят в победата в последния си мач с Борусия (Мьонхенгладбах), за да продължат напред.

В 23-ата минута гостите отбелязаха прекрасен гол от 18 метра, като топката се оплете в горния ъгъл. Албанецът Джимсити изравни отблизо след хубава комбинция в 32-ата минута. Бруно Вале и Лопес направиха две дузпи сътветно в 38-ата и 58-ата минути, реализирани от Чикхауи за крайното 3:1.

ФК ЦЮРИХ - АПОЛОН (ЛИМАСОЛ) - 3:1
0:1 - Фарлий (23)
1:1 - Джимсити (32)
2:1 - Чикхауи (39 - дузпа)
3:1 - Чикхауи (59 - дузпа)

Снимка: "Блик"