Късни голове зарадваха ПАОК в Беларус (видео)

ПАОК увеличи значително шансовете си за класиране във фазата на директните елиминации на Лига Европа. При гостуването си на аутсайдера в група "К" Динамо (Минск) гръцкият тим се наложи с 2:0 и се изравни по точки с Гингам на второто място. В последния кръг двата тима излизат един срещу друг в Солун.

За домакините от Беларус титуляр беше бившият халф на ЦСКА Шикозе Удоджи. Срещата беше равностойна до последните минути, когато ПАОК успя да изтръгне победата. В 82-ата минута Факундо Перейра удари Стефанос Атанасиадис и той откри резултата. Малко преди последния съдийски сигнал отново Атанасиадис беше точен и сложи точка на спора.

ДИНАМО (МИНСК) - ПАОК 0:2 (0:0)
0:1 Атанасиадис (82)
0:2 Атанасиадис (88)