Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Чавдар Костов и Александър Янев играха за победа на Гюсинг

Шампионът Гюсинг, с българите Чавдар Костов и Александър Янев в състава си, победи като гост Капфенберг с 88:71 (17:23, 25:18, 24:17, 22:13) точки в среща от 12-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Австрия. Костов игра 29 минути като титуляр и се отличи с 18 точки, 5 борби, 2 асистенции и 1 отнета топка. Янев беше резерва и завърши с 11 точки, 3 борби, 1 асистенция и 1 отнета топка за 20 минути. Гюсинг е на четвърто място в класирането със седем победи и пет загуби.

Елан Шалон спечели като гост на Шоле с 81:79 (18:16, 20:11, 17:25, 26:27) точки в мач от деветия кръг на френския шампионат. Българинът с френски паспорт Илиан Евтимов игра 17 минути като резерва и записа 1 точка и 6 борби. Елан Шалон е на осмо място в подреждането с пет успеха и четири поражения.