Чочев титуляр при равенство навън на Палермо (видео)

Бившият армеец Ивайло Чочев започна като титуляр за Палермо при равенството 1:1 като гост на Дженоа в последния двубой от 12-ия кръг на Серия А.

Българинът игра силно преди да бъде заменен от Робин Куайсон в 66-ата минута, тъй като изпитваше проблеми. В началото на втората част той беше грубо фаулиран и изглежда е получил някаква травма.

Двубоят на "Луиджи Ферарис" започна по мечтан начин за гостите, които откриха още в 7-ата минута с гол на Пауло Дибала. Арженинецът беше близо до втори гол в 24-ата минута, когато беше изведен отлично в наказателното поле от Чочев, но не успя да реализира.

Домакините стигнаха до равенството след половин час игра, като в герой за Дженоа се превърна Андреа Бертолачи. През втората част играта загрубя, налагаха се чести прекъсвания заради влизането на медицинските екипи и в крайна сметка не се стигна до нов гол.

Това беше едва втори мач за Чочев като титуляр след успеха над Чезена и общо трети в Серия А.

Със спечелената важна точка Палермо събра 14 и заема 13-ото място във временното класиране.  Дженоа е 5-и с 20.