Хубчев: Получихме гол в най-неподходящия момент

Треньорът на Берое Петър Хубчев заяви, че футболистите му са изпуснали да решат всичко в мача със Славия още в началните минути. Срещата от 16-ия кръг на "А" група завърши 1:1.

"Първите 15-20 минути бяха едни от най-силните за нашия отбор, но в края можеше и да загубим. Момчетата се вложиха и в началните минути трябваше да решим изхода от мача. Във възможно най-неподходящия момент получихме гол. Това ни обърка, но до края търсехме повече победата. Противникът се стремеше с всички средства да забави темпото. Берое от много време не е излизал в толкова мачове като фаворит. Винаги съм държал момчетата на земята, но трябва да играем и такива мачове.

Намираме се на добра позиция, но имаме да вършим още много работа. Играем добър футбол. Опитваме се да се развиваме и да извличаме максимума. Трудно е да повярваме, че сме фаворити в толкова много мачове", каза Хубчев.