Динамо (М) смаза Терек, Манолев не игра (видео)

Отборът на Динамо (Москва) разби с 3:0 като домакин Терек (Грозни) в среща от руското първенство. Александър Кокорин изведе столичани напред в резултата в 26-ата минута. Три минути по-късно Кевин Курани бе точен за 2:0, а класическата победа на Динамо оформи отново Курани с попадение 4 минути преди края на срещата от дузпа.

Българският халф-бек Станислав Манолев остана през цялото време на скамейката на резервите на московчани.

С тази победа Динамо измести ЦСКА (Москва) от третото място в класирането. Двата столични тима имат по 25 точки в актива си, като Динамо е и с мач по-малко. Терек е пети с 24 точки.