Ейре разгроми САЩ в Дъблин

Отборът на Ейре разгроми САЩ с 4:1 в контролен мач, който се изигра на стадион "Авива" в Дъблин. Дубъл за ирландците отбеляза Робърт Брейди, а по един гол добавиха Антъни Пилкингтън и Джеймс Маклин. Попадението за американците отбеляза Микел Дискеруда.

В друга контрола Полша и Швейцария завършиха 2:2. Гостите откриха чрез Дърмич в 4-ата минута. С голове на Енджейчик (45) и Милик (61) Полша стигна до пълен обрат, но Фрай донесе равенството на "кръстоносците" в 87-ата минута.

Украйна и Литва пък не успяха да си отбележат гол в проверката, която се изигра в Киев в друг контролен мач от тази вечер.