Югоизточна Трета лига: Локомотив (Пловдив) II - Ботев (Пловдив) II - 1:0

Вутов титуляр при голово шоу с Милан

Родният талант Антонио Вутов игра титуляр за дублиращия тим на Удинезе в головото шоу 3:3 срещу Милан в мач от 9-ия кръг на първенството. Юношата на Левски игра добре през първото полувреме, като участва в създадените опасностите от домакините пред вратата на "росонерите". Тимът от Фриули поведе в 12-ата минута с гол на Жаади, а Васало изравни с седмото си попадение за сезона в 34-ата.
Минута по-късно Жаади бе изгонен заради протест и това затрудни Вутов и компания. Именно българинът бе заменен в 58-ата минута, за да бъде усилена халфовата линия на "бианконерите" на тежкия и наводнен терен заради проливния дъжд на Кодроипо.

Три минути по-късно след хубава контраатака Удинезе поведе с гол на Пратийн.
Милан се хвърли в атака и в 73-ата минута Де Санктис с глава изравни, а в 81-ата минута Фабро даде аванс на гостите. Магнино след продължителна атака обаче върна равенството на терена. Удинезе с актив от 12 точки се изкачи на пето място, докато Милан с 19 точки остана втори зад Интер.

Вутов от утре започва подготовка с националния отбор на България до 19 години за европейските квалификации в Израел срещу домакините, Украйна и Швеция между 12-и 17-и ноември.