ВАЛЕНТИНА ГЕОРГИЕВА ГРАБНА ПРИЗА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ СЛЕД ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ В БАКУ

Хасково не остави шанс на Банско

Отборът на Хасково разгроми с 3:0 Банско в първи 1/8-финален мач от турнира за Купата на България.

Домакините откриха резултата още 9-ата минута. Чепилов напредна отдясно и прехвърли вратаря за 1:0. В 13-ата Алексиев  засече центриране за 2:0. До края на полувремето футболистите на Емил Велев можеха да отбележат и трето попадение, но Шалаев изпусна от удобна позиция.

Сериозен пропуск направи и Джихад Кямил, който не успя да преодолее гостуващия страж Стоянов, останал очи в очи с него.

След час игра Кямил коригира своя мерник, оформяйки крайното 3:0 за Хасково.

ХАСКОВО – БАНСКО 3:0