Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Верея - Созопол прекратена заради лошо време

Срещата от 11-ия кръг на Б група между отборите на Верея (Стара Загора) и Созопол беше прекратена в 35-ата минута заради проливен дъжд и наводнен терен при резултат 0:0. Лошото време предопредели преждевременния край на срещата, като през цялото време за играчите беше трудно да организират каквито и да било атаки. Все пак до 35-ата минута двата отбора създадоха по едно голово положение. Решението на съдията и дежурния делегат обаче беше срещата да се спре.

По Наредба тя трябва да се доиграе утре, но условията едва ли ще позволят, тъй като игрището няма как да бъде отводнено за 24 часа при неспирния дъжд в цяла Югоизточна България. Двата клуба обсъдиха възможността мачът да се преиграе в началото на ноември, но това трябва да бъде решено от БФС.