Миро Иванов: Няма комплекс, ние сме побеждавали ЦСКА девет пъти поред

Полузащитникът на Левски Мирослав Иванов посочи многото пропуски като причина за загубата с 0:3 от ЦСКА. Той обаче изтъкна, че "сините" нямат комплекс от съперника, тъй като в миналото са го побеждавали девет пъти поред.

"През първото полувреме ЦСКА с две атаки ни вкараха два гола. Ние изпуснахме седем-осем положения. Пропуските натежаха. През второто полувреме се прибраха отзад, с десет човека в пеналта. Трудно е да се играе на този терен. Ако бяхме повели ние, щяхме да победим. Няма комплекс, ние сме ги побеждавали девет пъти поред. Продължаваме напред, трябва да започнем да побеждаваме.

Няма какво друго да кажем. Извиняваме се на феновете. Нямам обяснение защо така се случи", каза Иванов.