Панатинайкос измъкна точката в Айндховен (видео)

Панатинайкос измъкна точката от гостуването си в Айндховен, след като се добра до равенство, 1:1, срещу ПСВ. Изравнителното попадение падна едва три минути преди края, а негов автор бе Николвос Карелис. Преди това, в 43-ата минута, Мемфис Депай, който се завърна след контузия, даде очаквана преднина на домакините. Депай имаше шанс за гол и по-рано, но в 17-ата минута негов удар от фаул срещна гредата.

Домакините завършиха срещата с човек по-малко, след като Джефри Брума получи втори жълт картон минута преди края.

Това бе първа точка за гръцкия тим, който остава на последно място във временното класиране на Група "Е". Динамо (Москва) е убедителен лидер с девет точки, докато ПСВ е втори с четири.

ПСВ Айндховен - Панатинайкос 1:1

1:0 Депай (43)
1:1 Карелис (87)