Виляреал помете Цюрих (видео)

Испанският клуб Виляреал отнесе с 4:1 като домакин Цюрих в среща от Група "А" на Лига Европа. "Жълтата подводница" поведе с 1:0 още в 6-ата минута с гол на Кани, но Марко Шьонбехлер вдъхна надежда на гостите с попадение в 43-ата минута. След почивката обаче играчите на Виляреал не оставиха шансове на съперника си. В 57-ата минута младият аржентински нападател Лусиано Вието бе точен за 2:1, а три минути по-късно Бруно Сориано добави още едно попадение за испанците. Мексиканецът Джовани дос Сантос оформи крайния резултат с гол в 78-ата минута.

Виляреал е водач в Група "А" със 7 точки, пред Борусия (Мьонхенгладбах) с 5 и Аполон (Лимасол) с 3, а на дъното е Цюрих седна точка.

ВИЛЯРЕАЛ - ЦЮРИХ 4:1