Риека удари Фейенорд (видео)

Риека срази с 3:1 на свой терен Фейенорд в мач от Група "G" на Лига Европа. По този начин хърватският тим записа първа победа в групата, като същевременно нанесе второ поражение на холандците.

Андрей Крамарич изведе домакините напред в резултата с гол в 63-ата минута, но само 3 минути по-късно Йенс Тоорнстра изравни. Последваха обаче нови две попадения на Крамарич, с които Риека грабна трите точки. Крамарич първо бе точен за 2:1 в 71-ата минута, а в 76-ата от дузпа оформи своя хеттрик.

Риека заема трета позиция в групата с 4 точки, докато Фейенорд е четвърти с 3. Лидер е Севиля с 5 точки, а Стандард (Лиеж) се намира на втората позиция с 4 точки.

РИЕКА - ФЕЙЕНОРД 3:1
1:0 Крамарич (63)
1:1 Тоорнстра (66)
2:1Крамарич (71)
3:1 Крамарич (76-д)