Празненства във Велико Търново за 100-годишнината на Етър

ЦСКА удари Лудогорец и догони лидера ДИТ

Отборът на ЦСКА (София), състезаващ се в Елитната юношеска група до 17 години, победи връстниците си от Лудогорец.

13-ия кръг на първенството се оказа фатален за домакините от Разград, които загубиха с 0:1, като това бе най-малкото, с което Лудогорец се отърва, похвалиха се червените чрез своя официален сайт. Момчетата на треньора Галин Иванов надиграха своя съперник през първото полувреме като създадоха редица голови положения пред вратата на противника. Тодор Кръстев отбеляза победния гол в 30-ата минута. След този мач младите армейци заемат втората позиция във временното класиране, като са с равен брой точки с отбора на ДИТ, който е лидер с по-добра голова разлика и мач по-малко.

ЦСКА: Даниел Наумов, Валентин Антов, Славов, Герман Петров,Марио Благоев (Монов), Стефан Стойнов, Радослав Димитров, Милен Младенов, Айкут Рамадан (Драгомир Тошев), Марио Йорданов (Иван Иванов), Тодор Кръстев