Жестоката реалност в "Б" група - Викторио Павлов: Две седмици играчите нямаше какво да ядат

Наставникът на Ботев (Враца) Викторио Павлов разкри, че финансовото положение в отбора е много тежко и разкритикува управлението на клуба. В събота възпитаниците му се опънаха сериозно на един от лидерите Локомотив (Горна Оряховица) като гост, но загубиха с 2:3.

"Свалям шапка на футболистите си за това, което показаха през второто полувреме. Мисля, че след почивката тотално надиграхме домакините. Важно е да се знае, че последните две седмици нашите момчета нямаше какво да ядат.

Тотално са занемарени. Карат само на хляб и лютеница, това е безобразно за професионалния футбол в XXI Век. Но за съжаление такава е действителността при нас. Някои от тях дори не са идвали на тренировка, защото не могат да си позволят да пътуват до Враца. Там се пречи на футбола", заяви бившият халф на Левски.