Звезда отказа Галатасарай за радост на 17 хиляди в "Комбанк Арена" (видео)

17 хиляди екзалтирани фенове, изпълнили трибуните на белградската "Комбанк Арена" вдъхновиха сръбския вицешампион Цървена звезда за успех със 76:68 над гостуващия тим на Галатасарай.

Маркъс Уилямс и Бобан Марянович имаха най-големи заслуги за победата, реализирайки общо 37 точки - Уилямс се отчете с 15 и направи 7 асистенции, докато Марянович записа 22 точки и овладя 10 борби.

Гостите бяха по-убедителни през първата четвърт и се оттеглиха с аванс от 17:20, след като Пиетро Арадори запали искрата за серия от 12-0. Домакините избухнаха през втората четвърт, печелейки я с 29:10 и се оттеглиха с 16 точки повече на почивката - 46:30.

В оставащите две части турците на наяколко пъти успяваха да свалят изоставането си до по-малко от 10 точки, но силите им така и не стигнаха за нещо повече, а сърбите триумфираха със 76:68.