Босна и Белгия поделиха точките (видео)

Отборите на Босна и Херцеговия и Белгия завършиха наравно 1:1 в мача помежду си от Група "В" от квалификациите за Евро 2016. Един Джеко откри резултата за балканците в 29-ата минута, който получи топката в наказателното поле и с мощен шут не остави шансове на вратаря.

В 51-ата минута обаче Раджа Наинголан изравни след сериозна грешка на вратаря Асмир Бегович. Халфът стреля от границата на наказателното поле, а стражът позволи топката да мине през ръцете му за 1:1. До края на мача и двата тима имаха по няколко възможности да си тръгнат с трите точки, но в крайна сметка мачът завърши наравно.

Така Белгия има четири точки след първите си два мача от надпреварата, докато Босна е с едва две от три двубоя, което дава поводи за притеснения на селекционера Сафет Сушич.

Босна и Херцеговина - Белгия 1:1
1:0 Джеко (29)
1:1 Наинголан (51)