Диего Коща вкара след 515 минути голова мъка

Натурализираният испански национал Диего Коща снощи отбеляза първото си попадение в официален мач за иберийците. Бразилецът отбеляза в 68-ата минута при успеха с 4:0 над Люксембург. Голмайсторът на Челси успя да реализира за Испания едва в седмия си мач.

Любопитното е, че през първото полувреме Коща изглеждаше прокълнат да не вкара дори и на Люксембург, след като пропусна няколко прекрасни възможности. Преди да отбележи той пропиля половин дузина добри голови положения, две от които сам срещу вратаря.

В крайна сметка в средата на втората част играчът на Челси имаше късмета топката да достигне до него, след което отблизо я насочи в мрежата. Коща стана 259-ият футболист, който бележи гол за мъжкия тим на Испания. Вижте един от големите пропуски на Диего Коща от снощи.

Снимка: Getty Images/Guliver