Тунджа прегази Спартак Пловдив с красиви попадения

В мач от Х кръг на "В" група, Тунджа 1915 разграми Спартак Пл с 4:0. През първото полувреме двата отбора играха равностоен футбол. Гостите от Пловдив играха много организирано в дефанзивен план и не можаха да създадат опасни ситуации за футболистите на Тунджа. Докато се виждаше, че "Грифоните" търсят победата.

През второто полувреме домакините продължиха пресирането. В 52-ата минута Спас Дончев засече с глава хубаво центриране и реализира за 1:0. В 60-ата минута Николай Дичев вдигна публиката на крака след като засече центриране със задна ножица и реализира красиво попадение за 2:0.

Минута по-късно капитанът на Тунджа Станимир Димитров извоюва една топка в центъра и със силен удар от около 60 метра вкара гол – 3:0 Това явно си му става запазена марка, дни преди началото на сезона той вкара такъв гол в контрола на Словен, а в първия мач от шампиона с Розова долина, повтори. В 70-ата минута Гончев се записа с четвърти гол в срещата.