Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Счупиха два зъба на халф на Интер

Чилийският национал Гари Медел претърпя хирургическа интервенция на устата заради два счупени зъба и нараняване на езика при победата над гостуващия Перу с 3:0 в контролна среща. Медел, който отбеляза втория гол в проверката в 34-ата минута, пострада в края на първата част, след като беше ударен с лакът от Риналдо Крусалдо.

Крусалдо получи червен картон заради грубата проява, а халфът на италианския Интер беше заменен принудително от Кристиан Рамос. "Гари Медел претърпя специална корекционна операция на устата заради двата счупени зъба. Той получи и няколко шева на езика, който също беше засегнат след удара", съобщиха от футболната федерация на Чили.