Норвегия с класика над Малта (видео)

Отборът на Норвегия записа очаквана победа с 3:0 в гостуването си на Малта от нашата група "Н". Скандинавците бяха видимо по-добрият тим на терена и можеха да стигнат и до по-голям успех.

Норвегия доминираше още от началото на мача и в 22-ата минута Джошуа Кинг пусна хитър извеждащ пас за Даели, който успя да матира вратаря за 0:1. Само четири минути по-късно двамата повториха упражнението, но този път Даели изведе Кинг, който финтира защитник в наказателното поле и от близо бе точен за 0:2. Третият гол отново бе отбелязан от Кинг, който в 49-ата минута с глава оформи крайното 0:3.

Така Норвегия записа първите си три точки в групата и се намира на 3-ото място във временното класиране. Малта пък остава на дъното без спечелена точка.

Малта - Норвегия 0:3
0:1 Даели (22)