Наполи започна да се събужда в калчото (видео)

Отборът на Наполи постигна втора поредна победа в Серия “А”, след като надви с 2:1 Торино. Играчите на Рафаел Бенитес стигнаха трудно до победата, след като на почивката губеха с 0:1 пред своите тифози на “Сан Паоло”.

Точен за Торо бе Фабио Куалярела, който отказа да празнува хубавото си попадение в 14-ата минута от респект към любимия му клуб.

През втората част Лоренцо Инсиние в 55-ата минута с глава изравни с първия си гол за сезона, а в 72-ата минута Хосе Кайехон със своето четвърто попадение донесе пълния обрат.

Победата е напълно заслужена предвид и двете греди ударени от Инсиние и Мичу, а също така и няколко чисти положение пропилени от домакините.

Така Наполи показа пробуждане след слабия старт и вече има 10 точки пред гостуването на Интер. Поражението пък е трето от шест мача за "биковете", които само с пет точки останаха на 14-то място.