Гинган наказа ПАОК (видео)

Отборът на Гинган победи с 2:0 ПАОК в мач от Група "К" на Лига Европа. Двата гола за французите паднаха само в разстояние на три минути и бяха дело на бившият играч на Нюкасъл Силван Марво. Крилото вкара в 47-ата и 50-ата минута. До края на мача гърците се опитаха да стигнат поне до почетен гол, но не успяха.

С победата си днес тимът от полуостров Бретан записа първи успех в надпреварата и така настигна днешния си съперник. Двата тима имат по три точки. Лидер е Фиорентина с шест, а на последно място е Динамо (Минск) без актив.

Гинган - ПАОК 2:0
1:0 Марво (47)
2:0 Марво (50)