Легия надви Трабзонспор като гост (видео)

Полският шампион Легия (Варшава) надви с 1:0 като гост Трабзонспор в среща от Група "L" на Лига Европа. Победата донесе Михал Кухарчик с ранен гол в 16-ата минута, когато изпрати топката в долния ляв ъгъл на вратата на турския тим. В 88-ата минута Михал Жиро от Легия получи червен картон. Трабзонспор така и не успя да върне попадението до края и остава с 3 точки в класирането в групата. Със същия актив е и белгийският Локерен, а водач е Легия с 6 точки. На дъното в групата е Металист (Харков) без спечелена точка.

ТРАБЗОНСПОР - ЛЕГИЯ 0:1
0:1 Кухарчик (16)