Фулъм и Бодуров с гръмка победа

Отборът на Фулъм с Николай Бодуров в състава си записа гръмка победа с 4:0 над Болтън в мача помежду им от 10-ия кръг в английската Чемпиъншип. Българският защитник започна двубоя като титуляр и остана на терена пълни 90 минути, като помогна на тима си да не допусне гол в своята врата.

Уго Родайега даде преднина на домакините на "Крейвън Котидж" в 9-ата минута а Фернандо Аморебиета удвои в края на първото полувреме. Ласе Кристенсен направи 3:0 в 67-ата минута, а Тим Хоогланд оформи крайното 4:0 в 79-ата минута на двубоя.

Въпреки този успех обаче Фулъм остава в дъното на класирането на 22-ата позиция със 7 точки в актива си. Болтън пък е едно място по-надолу в таблицата на 23-ото място с 5 точки.