Спартак (Плевен) удари Левски за седма поредна победа

Лидерът в Северозападната "В" група Спартак (Плевен) продължава да е без загубена точка от началото на първенството. Този път отборът спечели с 3:0 срещу гостуващия му Левски (Левски) в мач от 7-ия кръг. Домакините взема с лекота 3-те точки. В 28-ата минута Любомир Тодоров проби и центрира в наказателното поле, където Стефан Христов откри резултата.

След почивката спартаковци затвърдиха предимството си, действайки на ходом. В 58-ата минута Васил Шопов покачи на 2:0, възползвайки се от грешка на вратаря Иван Георгиев. Десетина минути по-късно Тихомир Тодоров оформи крайното 3:0. Пропуски за плевенчани направиха още Шопов, голмайсторът на групата Стефан Христов и Любомир Тодоров. За цял мач гостите отправиха само един удар чрез Бърканичков, но топката премина от външната страна на вратата.