Този футболист прекали с радостта си (видео)

С впечатляващи емоции завърши съботният мач между Динамо (Дрезден) и Кемницер от германската Трета лига. Четири минути преди края Силвано Комвалиус реализира гола за крайното 1:0 в полза на домакините, след което се качи чак при феновете на трибуните и започна да празнува с тях. Нужни му бяха цели две минути, за да се завърне на терена. Там обаче го очакваше съдията, който му вдигна жълт картон. Официалното предупреждение се оказа второ и Комвалиус беше изгонен. И без него Динамо удържа крехката си преднина и излезе начело в класирането след 12 изиграни двубоя.