Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Победи за Ботафого и Палмейрас

С два гола на Диего Тардели Атлетико Минейро се наложи с 3:2 над Сантос и се изстреля на 4-о място в класирането на бразилското първенство. Бившият отбор на Роналдиньо има 40 точки, като изпревари по голова разлика Гремио и Коринтианс. Начело след 24 мача е Крузейро с 52 точки, пред Интернасионал с 44 и Сао Пауло на легендарния вратар Роджерио Сени. Минейро постигна трета поледна победа и общо четвърти мач без поражение.

Диего Тардели откри резултата в 12-ата минута, а в 54-ата увеличи на 3:0. Защитникът Сисиньо пък си вкара автогол в 24-ата за 2:0. Гостите от Сантоск се върнаха в мача в 64-ата минута с гол на Тиаго Рибейро, а в 80-ата Жеванио съкрати разликата с още един гол. Ботафого излезе от зоната на изпадащите, след като победи Гояш с 1:0 и събра 26 точки. Сега при четирите изпадащи отбора са Палмейрас, който също спечели- с 2:0 над 18-ия Витория, Коритиба и Крисиума. Фабиен Гедеш Боливар донесе с гол в 62-ата минута победата на черно-белите, а треньорът Вагнер Мансини вече е малко по-спокоен за поста си. Гояш е на 11-о място с 30 точки.

Палмейрас надви с 2:0 Витория, като първото попадение вкара 36-годишната легенда Лусимар Ферейра-Лусио. Жозе Енрике в 63-ата минута покачи на 2:0, но Палмейрас остава 17-и с 25 точки. Вчера пък вратарят-ветеран Роджерио Сени вкара своя 121-и гол в кариерата за равенството 2:2 на Сао Пауло с Фламенго. Сени вкара за 1:0 в 18-ата минута от дузпа, но три минути след началото на второто полувреме пропусна още една дузпа при резултат 1:1. В интерес на правдата трябва да се каже, че Самир от отбора на Фламенго удари топката с ръка извън наказателното поле, а вратарят Пауло Виктор поправи грешката на съдията и отрази удара на колегата си.